تریلر۴۵

معرفی تریلر۴۵

تریلر۴۵ با سرمایه گذاری مستقیم معتبر ترین برند فعال صنعت حمل و نقل کشور با 30 سال تجربه، در حوزه خرید و فروش خودرو های تجاری کارکرده شامل کشنده و تریلر و در آینده ای نزدیک کامیون و کامیونت و با هدف تسریع در امور فروش خودروی کارکرده و همچنین اطمینان از سلامت خودرو (کارشناسی خودرو) و سلامت در معاملات پا به عرصه نهاده است.

حوزه فعالیت

با پیشرفت تکنولوژی و حضور آن در صنایع مختلف به منظور راحتی و سرعت در فرآیند های کسب و کار و همچنین توسعه بازار ها و روابط، بر آن شدیم تا معضلات خرید و فروش و همچنین پیچیدگی های خرید و فروش به واسطه سنتی بودن آن را به کمک تکنولوژی های روز برطرف کنیم.

قصد داریم تا با کمک کارشناسان خبره و معتبر در زمینه خرید و فروش خودرو های تجاری کارکرده اعم از کشنده و تریلر و نیز کامیون و کامیونت در آینده با ارائه خدمات کارشناسی فنی، مدلی ایمن برای اجام معاملات خودرو های تجاری و باری پیاده سازی نماییم تا در این حوزه کمترین آسیب به خریداران و فروشندگان خودرو وارد شود.

اگر مالک خودروی تجاری هستید و یا در زمینه خرید و فروش آن فعالیت دارید، تریلر۴۵ به عنوان یک همکار و همراه در کنار شما خواهد بود.

اهداف

تریلر۴۵ بر آن است تا با ارائه گزارشات کارشناسی دقیق خودرو و همچنین ایجاد پلتفرم خرید و فروش خریداران و فروشندگان خودرو های تجاری را در هر کجا که هستند به یکدیگر متصل نماید و از این رو راهکارهای ایمن و آسانی در این زمینه برای فعالان این حوزه ایجاد نماید.

ارزش‌های سازمانی تریلر۴۵

مشاوره و راهنمایی

راهنمایی و مشاوره شفاف به مشتریان در تمامی مراحل فروش، سرلوحه کار پرسنل و کارشناسان تریلر۴۵ می باشد.

اطمینان و امنیت

ما در تریلر۴۵ تجر‌به‌ جدیدی از فروش ایمن، سریع و ساده‌ را به شما هدیه می‌دهیم.

کیفیت و جدیّت

کیفیت در ارائه خدمات و کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان سرلوحه تمامی بخش ها در تریلر۴۵ می باشد.

نوآوری و رشد

مدیران تریلر۴۵ به واسطه آموزش شیوه‌های نوین به پرسنل خود، متفاوت‌ترین شیوه معامله برای شما به ارمغان خواهند آورد.

مسئولیت‌پذیری

کار گروهی در تریلر۴۵ یکی از ارکان مهم و اصلی بوده و تمامی پرسنل در تمامی رده ها در قبال اتفاقات مسئول خواهند بود.

نظم و انضباط

ما بر این عقیده ایم که هیچ کدام از ارزش های سازمانی به دست نخواهند آمد مگر اینکه نظم در تمامی سازمان حاکم باشد.